uaruen
 
 
 

Вентилятори

Компанія "Атон Сервіс" являється офіційним представником італійської компанії MORO s.r.l., передового світового виробника  промислових вентиляторів.
Більше 7 років ми поставляємо на ринок України різноманітні типи вентиляторів: термостійкі вентилятори видалення диму (димососи), для чистого та забрудненого повітря, транспортні (млинові) вентилятори, пилові вентилятори, дуттьові вентиляторы, вентилятори часткового провітрювання та припливні вентилятори, а також витяжні вентилятори. Більш того, можливе виробництво шахтних та судових вентиляторів.
Вентилятори укомплектовуються двигунами Siemens та мають ступінь захисту вологості IP55, а також можуть бути виконані в іскро- та вибухобезпечному виконанні по системі АТЕХ.
Усі вентилятори статично та динамічно збалансовані та укомплектовані високоякісними підшипниками. Специфіка конструкції гарантує стабільні характеристики при оптимально низькому використання енергії.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть зробити Вам правильний вибір моделі вентилятора, зроблять підбір та розрахунок аналогів вентиляторів для заміни вітчизняних вентиляторів серій ВК, ВН, ВР, Ц, ВЦ, ВД, ВВД та ін. Дізнатися вартість вентиляторів Ви можете, звернувшись до нашого офісу.


Осьові вентилятори
Відцентрові вентилятори
Вентилятори тангенциіальні
Дахові